سازه پارچه ای تله کابین کرمان | سازه پارچه ای اطلس سان

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

پروژه سازه پارچه ای تله کابین کرمان

سازه پارچه ای ایستگاه اول تله کابین کرمان با مساحت پوشش 1,162 مترمربع در مجاورت کوه های صاحب الزمان بام کرمان اجرا شده است. این سازه پارچه ای که در ورودی ایستگاه اول تله کابین کرمان واقع شده است، توسط شرکت سازه های پارچه ای اطلس سان در سال 1400 طراحی و اجرا شده است. شرکت سازه پارچه ای اطلس سان با داشتن بیش از 16 سال سابقه در زمینه طراحی و ساخت انواع سازه های پارچه ای، سازه های چادری و سقف های پارچه ای؛ پروژه های بزرگ بسیاری را در ایران و کشورهای همسایه اجرا کرده است (برای دیدن این پروژه ها اینجا کلیک کنید). کارفرمای این پروژه سازه پارچه ای شرکت زیبا سازه توس گام از زیر مجموعه های موسسه اعتباری ملل است. طبق پیش بینی های کارفرمای پروژه در قسمت زیرین سقف پارچه ای مرکزی، فودکورت احداث خواهد شد و در اطراف آن نیز فضاهای سرپوشیده ای برای بازدید کنندگان تله کابین کرمان در نظر گرفته شده است. سقف پارچه ای فضای مرکزی (که دارای سطح مقطع دایره ای شکل است)، فضایی به قطر بیش از 20 متر را بدون ستون مرکزی پوشش داده است. این ویژگی تاثیر بسزایی بر روی قابلیت کاربردی این فضا دارد.

 

 • طراحی و اجرا سازه های چادری: شرکت سازه های پارچه ای اطلس سان
 • کارفرما: شرکت زیبا سازه توس گام (موسسه اعتباری ملل)
 • مساحت پوشش: 1,162 مترمربع
 • پارچه مصرفی: پارچه Mehler Valmex Shadow FR 900 Type II آلمان
 • محل اجرا: کرمان
 • زمان اجرا: 1400

نمای کلی سازه پارچه ای تله کابین کرمان

سازه پارچه ای مرکزی پروژه تله کابین کرمان 

 

پارچه پی وی سی / پی وی دی اف (PVC / PVDF) استفاده شده در پروژه سازه پارچه ای تله کابین کرمان

 در ساخت سقف پارچه ای این پروژه، شرکت سازه پارچه ای اطلس سان از پارچه به رنگ سفید شرکت مهلر (Mehler) آلمان استفاده کرده است (نوع پارچه: Mehler Valmex Shadow FR 900 Type II). این پارچه پی وی سی / پی وی دی اف (PVC / PVDF) دارای وزن 900 گرم بر مترمربع است و هم چنین از لایه پوششی PVDF برخوردار است.

مشخصات سازه ای پروژه سازه پارچه ای تله کابین کرمان

سازه پارچه ای تله کابین کرمان دارای ستون های بتونی و اسکلت Space Frame است. شرکت سازه های پارچه ای اطلس سان زیرسازی خاصی را برای این سقف پارچه ای طراحی کرده است که پارچه PVC / PVDF روی آن ها قرار گرفته و به واسطه آن ها به اسکلت Space Frame متصل شده است. در سقف پارچه ای اطراف سازه مرکزی نیز از Purlin های قوسی به همراه اتصالات خاص برای قرارگیری پارچه PVC / PVDF روی سازه Space Frame استفاده شده است. کلیه اتصالات و قطعات گالوانیزه سرد و Purlin ها گالوانیزه گرم شده اند، تا در برابر شرایط جوی و آب و هوایی مختلف مقاومت بسیار بالایی از خود نشان دهند.

نصب سازه پارچه ای ایستگاه اول تله کابین کرمان

در نصب سازه پارچه ای تله کابین کرمان از زیرسازی با طراحی خاصی استفاده شده است که اتصال پارچه PVC / PVDF را به اسکلت Space Frame ممکن می سازد. در ادامه تصاویری از نصب سازه پارچه ای تله کابین کرمان را ملاحظه می فرمایید.

 

 نصب سازه پارچه ای ایستگاه اول تله کابین کرمان

نصب سازه پارچه ای تله کابین کرمان

نصب سازه پارچه ای پروژه تله کابین کرمان

 

تماس با ما | شرکت سازه های پارچه ای اطلس سان تمامی پروژه های سازه پارچه ای اجرا شده توسط شرکت سازه های پارچه ای اطلس سان

 

مدل سازی سه بعدی و طراحی سازه پارچه ای تله کابین کرمان

شرکت سازه های پارچه ای اطلس سان معمولا در تمامی پروژه های قبل از عقد قرارداد، مدل سازی سه بعدی و رندر (Render) از پروژه مورد نظر را در اختیار کارفرما قرار می دهد. در این مدل سازی سه بعدی تمام جزئیات مطابق با پروژه ی اجرا شده نهایی لحاظ می گردد و این نکته تاثیر زیادی بر روی انتخاب فرم نهایی کار از سوی کارفرما خواهد داشت. در ادامه تصاویری از رندر (مدل سازی سه بعدی) پروژه سازه پارچه ای تله کابین کرمان را ملاحظه می فرمایید.

 

رندر و مدل سازی سه بعدی پروژه سازه پارچه ای تله کابین کرمان

رندر و مدل سازی سه بعدی پروژه سازه پارچه ای تله کابین کرمان

رندر و مدل سازی سه بعدی پروژه سازه پارچه ای تله کابین کرمان

رندر و مدل سازی سه بعدی پروژه سازه پارچه ای تله کابین کرمان

رندر و مدل سازی سه بعدی پروژه سازه پارچه ای تله کابین کرمان

رندر و مدل سازی سه بعدی پروژه سازه پارچه ای تله کابین کرمان

رندر و مدل سازی سه بعدی پروژه سازه پارچه ای تله کابین کرمان

رندر و مدل سازی سه بعدی پروژه سازه پارچه ای تله کابین کرمانسازه پارچه ای استخر ویلا لواسان | سازه پارچه ای اطلس سان

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

سازه پارچه ای دکوراتیو استخر ویلا لواسان

سازه پارچه ای استخر ویلا لواسان توسط شرکت سازه های پارچه ای اطلس سان طراحی و اجرا شده است. در ادامه تصاویری از سازه پارچه ای استخر ویلا لواسان را ملاحظه می فرمایید. طراحی بسیار زیبا و اجرا بی نظیر این سازه چادری زیبایی دوچندانی به این ویلا واقع در لواسان بخشیده است. سازه پارچه ای دکوراتیو اجرا شده منظر و چشم انداز خیره کننده ای در فضای سبز و استخر ویلای مورد نظر فراهم ساخته است. علاوه بر ایجاد نمایی چشم نواز، این سازه چادری فضایی بسیار کاربردی برای استفاده از استخر ایجاد کرده است. سایه ایجاد شده توسط این سایبان پارچه ای فضایی دل نشین برای استفاده از استخر فراهم ساخته است. در نتیجه می توان گفت که علاوه بر دکوراتیو بودن، جنبه های کاربردی بودن نیز در طراحی و اجرا این سازه پارچه ای رعایت شده است. شرکت سازه های پارچه ای اطلس سان در سال 1385 فعالیت خود را در زمینه تخصصی طراحی و ساخت سازه های پارچه ای در ایران آغاز کرده است و تا به امروز پروژه های بزرگ و شناخته شده بسیاری را در زمینه سازه های چادری در ایران و کشورهای همسایه اجرا نموده است. برای اطلاع از قیمت و مشاوره رایگان در مورد طراحی و ساخت سازه های پارچه ای با ما تماس بگیرید.

 

سازه پارچه ای استخر ویلا لواسان | سازه پارچه ای اطلس سان

 

 

تماس با ما | شرکت سازه های پارچه ای اطلس سان

مزایای سازه پارچه ای دکوراتیو استخر ویلا لواسان

امروزه بهره بردن از سازه های پارچه ای بعنوان راه حلی جدید و مدرن برای ایجاد سایبان در فضاهای عمومی و بخصوص در محوطه ویلاهای شخصی مطرح شده است. داشتن طراحی چشم نواز، قابلیت اجرا در فرم ها و شکل های خاص و مدرن، قابلیت اجرا سریع، مقاومت بسیار زیاد در برابر عوامل جوی و محیطی و عمر طولانی نسبت به سایبان های مرسوم قدیمی از مزایای بهره بردن از راه حل سازه های چادری برای ایجاد سایه در فضاهای باز است. 

مزیت دیگر راه حل سازه پارچه ای این است که بدلیل داشتن نقاط تکیه گاهی حداقل، توانایی پوشش فضاهای وسیع را دارا است و فضای پوشش داده شده به دلیل داشتن تعداد حداقل ستون بسیار کاربردی خواهد بود. علاوه براین سازه های چادری در دسته بندی سازه های سبک (Lightweight Structures) گنجانده می شوند. این بدین معنی نیست که این نوع از سازه ها دارای مقاومت کمی هستند، بلکه برعکس این سازه ها در مقابل عوامل خارجی مانند عوامل جوی بسیار مقاوم هستند. در واقع تمام سازه های پارچه ای اجرا شده توسط شرکت سازه های پارچه ای اطلس سان با بهره بردن از نرم افزارهای ویژه ای (Easy Technet GmbH کشور آلمان) برای دوام آوردن در بدترین شرایط جوی، باد و برف طراحی می شوند.

 

سازه پارچه ای دکوراتیو استخر ویلا لواسان | سازه پارچه ای اطلس سان

سازه چادری دکوراتیو استخر ویلا لواسان | سازه پارچه ای اطلس سان

سایبان پارچه ای دکوراتیو استخر ویلا لواسان | سازه پارچه ای اطلس سان

 

خاصیت منحصربفرد پارچه های پی وی سی / پی وی دی اف (PVC / PVDF) استفاده شده در این پروژه باعث می شود که درصدی از نور خورشید منعکس گردد و UV نور خورشید نیز جذب گردد که باعث ایجاد محافظت کامل در مقابل نور خورشید می شود. پارچه استفاده شده در این سازه چادری اجرا شده از برند سرج فراری (Serge Ferrari) فرانسه است که می توان گفت شناخته شده ترین شرکت اروپایی تولید پارچه های کششی PVC / PVDF است. هم چنین شرکت سازه های پارچه ای اطلس سان در پروسه جوش دادن اتصالات قطعات پارچه از دستگاه جوش HF فرکانس بالا (High Frequency) ساخت شرکت بالاچی رومئو (Balacchi Romeo) ایتالیا بهره برده است.

سازه فلزی سایبان پارچه ای استخر ویلا لواسان دارای پوشش گالوانیزه گرم است که در تصویر زیر این پوشش گالوانیزه را ملاحظه می فرمایید. مزیت گالوانیزه گرم اسکلت فلزی این است که با فرو بردن سازه در روی مذاب، تمام قسمت های سطح فولاد پوشش داده می شود (داخل، خارج، گوشه ها و شکاف های کوچک) که باعث ایجاد پوشش محافظتی مقاوم در برابر زنگ زدگی در تمام نقاط سازه فلزی می شود. این پروسه باعث افزایش طول عمر اسکلت های فلزی استفاده شده در پروژه های سازه پارچه ای می شود و هم چنین لایه محافظتی ایجاد شده از فرسودگی و زنگ زدگی اسکلت در شرایط آب و هوایی مختلف جلوگیری می کند. بعد از گالوانیزه کردن اسکلت فلزی به درخواست کارفرمای محترم از رنگ سفید روی پوشش گالوانیزه گرم استفاده شده است که صرفا بدلیل زیبایی این کار انجام شده است.

 

پوشش گالوانیزه گرم اسکلت فلزی سایبان پارچه ای ویلا لواسان | سازه پارچه ای اطلس سان

 پوشش گالوانیزه گرم اسکلت فلزی سایبان پارچه ای اجرا شده در ویلا لواسان

 

ویژگی های سازه پارچه ای استخر ویلا لواسان

 • استفاده از مرغوب ترین پارچه های PVC / PVDF ساخت شرکت سرج فراری (Serge Ferrari) فرانسه.
 • استفاده از گالوانیزه گرم برای افزایش طول عمر اسکلت فلزی.
 • استفاده از دستگاه جوش HF ساخت شرکت بالاچی رومئو Balacchi Romeo ایتالیا برای جوش دادن اتصالات قطعات پارچه. 
 • طراحی خاص، منحصربفرد و مدرن سازه چادری.
 • استفاده از اتصالات پیچ و مهره ای برای افزایش سرعت نصب اسکلت فلزی.

 

 برند پارچه مصرفی در پروژه، سرج فراری فرانسه و برند دستگاه جوش اچ اف بالاچی رومئو

پارچه استفاده شده در این پروژه با برند سرج فراری (Serge Ferrari) فرانسه 

جوش اتصالات پارچه های مصرفی با دستگاه بالاچی رومئو (Balacchi Romeo) ایتالیا

سازه چادری ویلا لواسان | شرکت سازه پارچه ای اطلس سان

سازه پارچه ای ویلا لواسان | شرکت سازه پارچه ای اطلس سان

سازه پارچه ای دکوراتیو ویلا لواسان | سازه های پارچه ای اطلس سان

سازه چادری دکوراتیو ویلا لواسان | سازه های پارچه ای اطلس سان

سایبان چادری استخر ویلا لواسان | سازه های پارچه ای اطلس سان

سایبان پارچه ای دکوراتیو ویلا لواسان | سازه های پارچه ای اطلس سان

سازه پارچه ای استخر ویلا لواسان | سازه های پارچه ای اطلس سان

سایبان دکوراتیو استخر ویلا لواسان | سازه های پارچه ای اطلس سان

تمامی پروژه های سازه پارچه ای اجرا شده توسط شرکت سازه های پارچه ای اطلس سان

تماس و مشاوره رایگان با شرکت سازه های پارچه ای اطلس سان

 


سازه پارچه ای مجتمع مسکونی باغ بهشت سعادت آباد | شرکت سازه پارچه ای اطلس سان

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

برج های باغ بهشت در خیابان 24 متری سعادت آباد واقع شده اند. این پروژه در زمینی به مساحت 9 هکتار توسط بنیاد تعاون ارتش جمهوری اسلامی ایران (بتاجا) احداث شده است. سرمایه گذار این پروژه بانک حکمت ایرانیان است. این مجتمع مسکونی شامل 14 برج است که هر کدام 12 طبقه دارند. برای هر یک از بلوک های این مجتمع آلاچیق های پارچه ای با فرم خیمه تعبیه شده است که فضای دلنشین و زیبایی را در محوطه اطراف برج ها فراهم ساخته است.

طراحی و ساخت سازه های پارچه ای برج های باغ بهشت توسط شرکت سازه های پارچه ای اطلس سان انجام شده است. با توجه به وسعت این مجتمع مسکونی می توان آن را بعنوان یکی از بزرگترین پروژه های مسکونی تهران در نظر گرفت. این پروژه مسکونی موفق به کسب رتبه اول جایزه پروژه های شهری معماری قاره ای 2A سال 2020 ( 2A Continental Architectural Awards 2020 ) شده است.

 

آلاچیق های پارچه ای مجتمع مسکونی باغ بهشت 24 متری سعادت آباد | شرکت اطلس سان

 

 • کارفرما: شرکت توسعه و عمران حکمت ایرانیان
 • مهندس مشاور: شرکت مهندسان مشاور نارون
 • طراحی و اجرا سازه های چادری: شرکت سازه های پارچه ای اطلس سان
 • محل اجرا: 24 متری، سعادت آباد

 

 تماس با ما | شرکت سازه های پارچه ای اطلس سان

 

آلاچیق های پارچه ای محوطه برج های باغ بهشت سعادت آباد

در زیر تصاویر سازه های چادری اجرا شده توسط شرکت اطلس سان که به فرم آلاچیق های خیمه ای طراحی شده اند را ملاحظه می فرمایید. شرکت سازه های پارچه ای اطلس سان از بهترین پارچه های PVC/PVDF اروپایی در ساخت این آلاچیق های چادری استفاده کرده است. این آلاچیق های پارچه ای به دلیل داشتن ستون از کنار، فضای بسیار کاربردی را برای ساکنین این برج های مسکونی فراهم ساخته است. اسکلت این آلاچیق ها گالوانیزه گرم شده تا بتواند در شرایط آب و هوایی مختلف بیشترین میزان دوام را داشته باشد و در مقابل خوردگی و زنگ زدگی مقاوم باشد.

 

آلاچیق های چادری مجتمع مسکونی باغ بهشت 24 متری سعادت آباد | شرکت اطلس سان

آلاچیق های چادری مجتمع مسکونی باغ بهشت 24 متری سعادت آباد | شرکت اطلس سان

آلاچیق های پارچه ای مجتمع مسکونی باغ بهشت 24 متری سعادت آباد | شرکت اطلس سان

 

سایبان های پارچه ای دکوراتیو ورودی رستوران مجتمع مسکونی باغ بهشت

در زیر تصاویری از سازه های پارچه ای دکوراتیو ورودی رستوران برج های باغ بهشت را ملاحظه می فرمایید. طراحی منحصربفرد این سایبان ها و هم چنین اجرای بی نقص آن ها توسط شرکت سازه های پارچه ای اطلس سان نمای بسیار زیبایی به این رستوران بخشیده است. در ساخت این سازه های پارچه ای نیز از بهترین پارچه های PVC/PVDF اروپایی استفاده شده است؛ هم چنین پوشش گالوانیزه گرم اسکلت این سازه ها باعث مقاومت بالا آن ها در برابر زنگ زدگی و خوردگی در فصول مختلف سال شده است.

 

سایبان های چادری دکوراتیو رستوران مجتمع مسکونی باغ بهشت 24 متری | شرکت اطلس سان

سایبان های چادری دکوراتیو رستوران مجتمع مسکونی باغ بهشت 24 متری | شرکت اطلس سان

سایبان های پارچه ای دکوراتیو رستوران مجتمع مسکونی باغ بهشت 24 متری | شرکت اطلس سان

سایبان های پارچه ای دکوراتیو رستوران مجتمع مسکونی باغ بهشت 24 متری | شرکت اطلس سان

سایبان های پارچه ای دکوراتیو رستوران مجتمع مسکونی باغ بهشت 24 متری | شرکت اطلس سان

سایبان های پارچه ای دکوراتیو رستوران مجتمع مسکونی باغ بهشت 24 متری | شرکت اطلس سان

سازه های پارچه ای مجمتع مسکونی باغ بهشت سعادت آباد | شرکت اطلس سان

سازه های چادری مجمتع مسکونی باغ بهشت سعادت آباد | شرکت اطلس سان

دیدن تمام پروژه های شرکت سازه های پارچه ای اطلس سان

تماس با ما | شرکت سازه های پارچه ای اطلس سان


سازه چادری استخر ویلا باستی هیلز لواسان | اطلس سان

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

سازه پارچه ای استخر ویلاهای شهرک باستی هیلز لواسان

در ادامه تصاویر و مشخصات سازه چادری استخر ویلاهای باستی هیلز (Basti Hills) که توسط شرکت سازه پارچه ای اطلس سان طراحی و اجرا شده است، ارائه می گردد. این سایبان های پارچه ای در 6 ویلا شهرک باستی هیلز اجرا شده اند که سازه های پارچه ای اجرا شده دارای مساحت کل 190 مترمربع هستند. سایبان های چادری استخر ویلاهای باستی هیلز با 2 تیپ مختلف در 6 ویلا اجرا شده اند که در زیر 2 تیپ سازه پارچه ای اجرا شده را ملاحظه میفرمایید. 

آرشیتکت این پروژه، آقای مهندس موسی عبیر، با توجه به معماری ویلاهای ساخته شده 2 تیپ از طرح های سایبان های پارچه ای طراحی شده توسط شرکت سازه پارچه ای اطلس سان را انتخاب نمودند. طراحی خاص و منحصربفرد سایبان های چادری اجرا شده نه تنها زیبایی بصری خاصی به این ویلاها بخشیده است، بلکه بسیار کاربردی نیز هستند و سایه مناسبی را برای استفاده از استخر و لذت بردن از منظره 360 درجه سد لتیان در این ویلاها فراهم کرده اند. لازم به ذکر است که این ویلا ها در بالاترین تراز ویلاهای باستی هیلز ساخته شده اند. 

 

سازه های چادری استخر ویلاهای باستی هیلز لواسان | شرکت اطلس سان

 

 • معمار: آقای مهندس موسی عبیر
 • طراحی و اجرا سازه های چادری: شرکت سازه های پارچه ای اطلس سان
 • محل اجرا: لواسان
 • مساحت پوشش: 190 مترمربع
 • پارچه مصرفی: پارچه PVC / PVDF سرج فراری (Serge Ferrari) فرانسه

 

تماس با ما | شرکت سازه های پارچه ای اطلس سان

مشخصات فنی سازه پارچه ای استخر ویلاهای شهرک باستی هیلز لواسان

در ساخت سایبان های چادری استخر ویلاهای باستی هیلز از سازه های فلزی با گالوانیزه گرم استفاده شده است. مزیت گالوانیزه گرم اسکلت فلزی این است که با فرو بردن اسکلت در روی مذاب، تمام قسمت های سطح فولاد پوشش داده می شود (داخل، خارج، گوشه ها و شکاف های باریک) که باعث ایجاد پوشش محافظتی مقاوم در برابر زنگ زدگی در تمام نقاط اسکلت مصرفی می شود. این پروسه باعث افزایش طول عمر اسکلت های فلزی استفاده شده در پروژه می شود و هم چنین لایه محافظتی ایجاد شده از فرسودگی و زنگ زدگی اسکلت در شرایط آب و هوایی مختلف جلوگیری می کند.

در ساخت سازه پارچه ای ویلاهای باستی هیلز از پارچه پی وی سی / پی وی دی اف (PVC / PVDF) ساخت شرکت سرج فراری (Serge Ferrari) فرانسه استفاده شده است. هم چنین شرکت سازه پارچه ای اطلس سان در پروسه جوش دادن اتصالات قطعات پارچه از دستگاه جوش HF فرکانس بالا (High Frequency) ساخت شرکت بالاچی رومئو Balacchi Romeo ایتالیا بهره گرفته است. 

 

سایبان پارچه ای استخر ویلا باستی هیلز لواسان | شرکت اطلس سان

سایبان چادری ویلا باستی هیلز لواسان | شرکت اطلس سان

سازه چادری ویلا باستی هیلز لواسان | شرکت اطلس سان

 

ویژگی های سازه پارچه ای اجرا شده در ویلاهای باستی هیلز لواسان

 • استفاده از مرغوب ترین پارچه های PVC / PVDF ساخت شرکت سرج فراری (Serge Ferrari) فرانسه.
 • استفاده از گالوانیزه گرم برای افزایش طول عمر اسکلت فلزی.
 • استفاده از دستگاه جوش HF ساخت شرکت بالاچی رومئو Balacchi Romeo ایتالیا برای جوش دادن اتصالات قطعات پارچه. 
 • طراحی خاص، منحصربفرد و متناسب سازه چادری.
 • استفاده از اتصالات پیچ و مهره ای برای افزایش سرعت نصب اسکلت فلزی.

  برند پارچه مصرفی در پروژه، سرج فراری فرانسه و برند دستگاه جوش اچ اف بالاچی رومئو پارچه استفاده شده در این پروژه با برند سرج فراری (Serge Ferrari) فرانسه 

جوش اتصالات پارچه های مصرفی با دستگاه بالاچی رومئو (Balacchi Romeo) ایتالیا

سایبان چادری استخر ویلا باستی هیلز لواسان | شرکت اطلس سان

سازه چادری ویلا باستی هیلز لواسان | شرکت اطلس سان

 

 شهرک باستی هیلز لواسان

شهرک باستی هیلز معروف به بورلی هیلز لواسان، در دامنه های کوه های شمالی لواسان احداث شده است. منظره بی نظیر از شهر لواسان و سد لتیان، موقعیتی بسیار خاص به ویلاهای لوکس باستی هیلز بخشیده است. به دلیل داشتن منظره 360 درجه ای سد لتیان در این ویلاها و این نکته که بیشتر ساکنین ویلاهای لوکس باستی هیلز وقت خود را در استخر و محوطه باز گسترده ویلا می گذرانند، نیاز به اجرای سازه چادری و سایبان پارچه ای با طراحی خاص و زیبا احساس می شد. سازه های چادری استخر 6 ویلای شهرک باستی هیلز توسط شرکت سازه پارچه ای اطلس سان طراحی و اجرا شده است.

 

دیدن تمام پروژه های شرکت سازه های پارچه ای اطلس سان

 تماس با ما | شرکت سازه های پارچه ای اطلس سان

 


سقف پارچه ای رستوران باشگاه آجودانیه | اطلس سان

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

سقف پارچه ای رستوران باشگاه آجودانیه یکی از خیمه های پارچه ای زیبا و متناسبی است که توسط شرکت سازه پارچه ای اطلس سان طراحی و اجرا شده است. فرم خاص سقف و هم چنین خاصیت عبوردهی درصد کمی از نور این پارچه های پی.وی.سی (PVC) استفاده شده باعث فراهم آوردن محیط بسیار دلنشینی در این رستوران شده است. از پارچه های ساخت کارخانه ورسیداگ (Verseidag) آلمان در این پروژه استفاده است. این پارچه ها دارای الیاف پلی استر (Polyester) با روکش PVC و PVDF هستند، که باعث شده از خاصیت خود تمیزکنندگی (Self-Cleaning) برخوردار باشند و با آب یا بارش باران به صورت کامل تمیز شوند و رنگ و درخشندگی اولیه را بدست آورند. شرکت سازه پارچه ای اطلس سان با بهره گیری از نیروهای مختصص و پرسنلی متعهد توانسته بعنوان یکی از خوشنام ترین شرکت ها در زمینه طراحی و اجرا سازه های پارچه ای در ایران شناخته شود. در رستوران آلاچیق باشگاه آجودانیه از راه حل سازه پارچه ای برای احداث سقف رستوران تازه تأسیس استفاده شده است. به این صورت که با بهره گیری از فرم خیمه ای متناسب و چشم نواز نمای جذاب و خیره کننده ای برای این رستوران ایجاد شده است. فضای داخلی رستوران بدون ستون بوده که باعث می شود محیطی کاربردی و دلباز در داخل این رستوران فراهم گردد. هم چنین به دلیل اینکه پارچه سنگین وزن سقف توسط یک اسکلت فلزی از بالا مهار شده است در داخل این رستوران شما چیزی به غیر از پارچه های PVC که با طراحی زیبا بهم جوش شده اند را نمی بینید. کلاهک پارچه ای بالای خیمه نیز باعث جذاب تر شدن این سقف چادری شده است. برای اطلاع از قیمت و مشاوره رایگان در مورد طراحی و ساخت سازه های پارچه ای با ما تماس بگیرید. شرکت سازه های پارچه ای اطلس سان دارای بیش از 13 سال تجربه در زمینه طراحی و اجرا سازه پارچه ای در ایران است. 

تماس با ما | شرکت سازه های پارچه ای اطلس سان

سقف پارچه ای رستوران باشگاه آجودانیه | اطلس سان

سقف پارچه ای رستوران باشگاه آجودانیه | شرکت اطلس سان

سقف چادری رستوران باشگاه آجودانیه | شرکت اطلس سان

سقف چادری رستوران باشگاه آجودانیه | اطلس سان

آلاچیق پارچه ای باشگاه آجودانیه | شرکت اطلس سان

 •  کارفرما: موسسه همیاری کوثر | بانک ملی ایران
 • دستگاه نظارت: شرکت فن آوران همیار سازه
 • طراحی، ساخت و نصب پوشش پارچه ای، اسکلت فلزی و اتصالات: شرکت سازه های پارچه ای اطلس سان
 • ابعاد پوشش داده شده: 450 مترمربع
 • محل اجرا: تهران آجودانیه
 • زمان اجرا: زمستان 1397

سایبان پارچه ای سقف رستوران باشگاه آجودانیه | شرکت اطلس سانسازه پارچه ای باشگاه آجودانیه | شرکت اطلس سانآلاچیق چادری باشگاه آجودانیه | شرکت اطلس سان

سقف پارچه ای رستوران باشگاه آجودانیه | شرکت اطلس سان

 دیدن تمام پروژه های شرکت سازه های پارچه ای اطلس سان

 تماس با ما | شرکت سازه های پارچه ای اطلس سان