سازه پارچه ای استخر ویلا لواسان | سازه پارچه ای اطلس سان

سازه پارچه ای استخر ویلا لواسان | سازه های پارچه ای اطلس سان

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

سازه پارچه ای دکوراتیو استخر ویلا لواسان

سازه پارچه ای استخر ویلا لواسان توسط شرکت سازه های پارچه ای اطلس سان طراحی و اجرا شده است. در ادامه تصاویری از سازه پارچه ای استخر ویلا لواسان را ملاحظه می فرمایید. طراحی بسیار زیبا و اجرا بی نظیر این سازه چادری زیبایی دوچندانی به این ویلا واقع در لواسان بخشیده است. سازه پارچه ای دکوراتیو اجرا شده منظر و چشم انداز خیره کننده ای در فضای سبز و استخر ویلای مورد نظر فراهم ساخته است. علاوه بر ایجاد نمایی چشم نواز، این سازه چادری فضایی بسیار کاربردی برای استفاده از استخر ایجاد کرده است. سایه ایجاد شده توسط این سایبان پارچه ای فضایی دل نشین برای استفاده از استخر فراهم ساخته است. در نتیجه می توان گفت که علاوه بر دکوراتیو بودن، جنبه های کاربردی بودن نیز در طراحی و اجرا این سازه پارچه ای رعایت شده است. شرکت سازه های پارچه ای اطلس سان در سال 1385 فعالیت خود را در زمینه تخصصی طراحی و ساخت سازه های پارچه ای در ایران آغاز کرده است و تا به امروز پروژه های بزرگ و شناخته شده بسیاری را در زمینه سازه های چادری در ایران و کشورهای همسایه اجرا نموده است. برای اطلاع از قیمت و مشاوره رایگان در مورد طراحی و ساخت سازه های پارچه ای با ما تماس بگیرید.

 

سازه پارچه ای استخر ویلا لواسان | سازه پارچه ای اطلس سان

 

 

تماس با ما | شرکت سازه های پارچه ای اطلس سان

مزایای سازه پارچه ای دکوراتیو استخر ویلا لواسان

امروزه بهره بردن از سازه های پارچه ای بعنوان راه حلی جدید و مدرن برای ایجاد سایبان در فضاهای عمومی و بخصوص در محوطه ویلاهای شخصی مطرح شده است. داشتن طراحی چشم نواز، قابلیت اجرا در فرم ها و شکل های خاص و مدرن، قابلیت اجرا سریع، مقاومت بسیار زیاد در برابر عوامل جوی و محیطی و عمر طولانی نسبت به سایبان های مرسوم قدیمی از مزایای بهره بردن از راه حل سازه های چادری برای ایجاد سایه در فضاهای باز است. 

مزیت دیگر راه حل سازه پارچه ای این است که بدلیل داشتن نقاط تکیه گاهی حداقل، توانایی پوشش فضاهای وسیع را دارا است و فضای پوشش داده شده به دلیل داشتن تعداد حداقل ستون بسیار کاربردی خواهد بود. علاوه براین سازه های چادری در دسته بندی سازه های سبک (Lightweight Structures) گنجانده می شوند. این بدین معنی نیست که این نوع از سازه ها دارای مقاومت کمی هستند، بلکه برعکس این سازه ها در مقابل عوامل خارجی مانند عوامل جوی بسیار مقاوم هستند. لازم به توضیح است، تمام سازه های پارچه ای اجرا شده توسط شرکت سازه های پارچه ای اطلس سان با بهره بردن از نرم افزارهای ویژه ای (Easy Technet GmbH کشور آلمان) برای دوام آوردن در بدترین شرایط جوی، باد و برف طراحی می شوند.

 

سازه پارچه ای دکوراتیو استخر ویلا لواسان | سازه پارچه ای اطلس سان

سازه چادری دکوراتیو استخر ویلا لواسان | سازه پارچه ای اطلس سان

سایبان پارچه ای دکوراتیو استخر ویلا لواسان | سازه پارچه ای اطلس سان

 

خاصیت منحصربفرد پارچه های پی وی سی / پی وی دی اف (PVC / PVDF) استفاده شده در این پروژه باعث می شود که درصدی از نور خورشید منعکس گردد و UV نور خورشید نیز جذب گردد که باعث ایجاد محافظت کامل در مقابل نور خورشید می شود. پارچه استفاده شده در این سازه چادری اجرا شده از برند سرج فراری (Serge Ferrari) فرانسه است که می توان گفت شناخته شده ترین شرکت اروپایی تولید پارچه های کششی PVC / PVDF است. هم چنین شرکت سازه های پارچه ای اطلس سان در پروسه جوش دادن اتصالات قطعات پارچه از دستگاه جوش HF فرکانس بالا (High Frequency) ساخت شرکت بالاچی رومئو (Balacchi Romeo) ایتالیا بهره برده است.

سازه فلزی سایبان پارچه ای استخر ویلا لواسان دارای پوشش گالوانیزه گرم است که در تصویر زیر این پوشش گالوانیزه را ملاحظه می فرمایید. مزیت گالوانیزه گرم اسکلت فلزی این است که با فرو بردن سازه در روی مذاب، تمام قسمت های سطح فولاد پوشش داده می شود (داخل، خارج، گوشه ها و شکاف های کوچک) که باعث ایجاد پوشش محافظتی مقاوم در برابر زنگ زدگی در تمام نقاط سازه فلزی می شود. این پروسه باعث افزایش طول عمر اسکلت های فلزی استفاده شده در پروژه های سازه پارچه ای می شود و هم چنین لایه محافظتی ایجاد شده از فرسودگی و زنگ زدگی اسکلت در شرایط آب و هوایی مختلف جلوگیری می کند. بعد از گالوانیزه کردن اسکلت فلزی به درخواست کارفرمای محترم از رنگ سفید روی پوشش گالوانیزه گرم استفاده شده است که صرفا بدلیل زیبایی این کار انجام شده است.

 

پوشش گالوانیزه گرم اسکلت فلزی سایبان پارچه ای ویلا لواسان | سازه پارچه ای اطلس سان

 پوشش گالوانیزه گرم اسکلت فلزی سایبان پارچه ای اجرا شده در ویلا لواسان

 

ویژگی های سازه پارچه ای استخر ویلا لواسان

  • استفاده از مرغوب ترین پارچه های PVC / PVDF ساخت شرکت سرج فراری (Serge Ferrari) فرانسه.
  • استفاده از گالوانیزه گرم برای افزایش طول عمر اسکلت فلزی.
  • استفاده از دستگاه جوش HF ساخت شرکت بالاچی رومئو Balacchi Romeo ایتالیا برای جوش دادن اتصالات قطعات پارچه. 
  • طراحی خاص، منحصربفرد و مدرن سازه چادری.
  • استفاده از اتصالات پیچ و مهره ای برای افزایش سرعت نصب اسکلت فلزی.

 

 برند پارچه مصرفی در پروژه، سرج فراری فرانسه و برند دستگاه جوش اچ اف بالاچی رومئو

پارچه استفاده شده در این پروژه با برند سرج فراری (Serge Ferrari) فرانسه 

جوش اتصالات پارچه های مصرفی با دستگاه بالاچی رومئو (Balacchi Romeo) ایتالیا

سازه چادری ویلا لواسان | شرکت سازه پارچه ای اطلس سان

سازه پارچه ای ویلا لواسان | شرکت سازه پارچه ای اطلس سان

سازه پارچه ای دکوراتیو ویلا لواسان | سازه های پارچه ای اطلس سان

سازه چادری دکوراتیو ویلا لواسان | سازه های پارچه ای اطلس سان

سایبان چادری استخر ویلا لواسان | سازه های پارچه ای اطلس سان

سایبان پارچه ای دکوراتیو ویلا لواسان | سازه های پارچه ای اطلس سان

سازه پارچه ای استخر ویلا لواسان | سازه های پارچه ای اطلس سان

سایبان دکوراتیو استخر ویلا لواسان | سازه های پارچه ای اطلس سان

تمامی پروژه های سازه پارچه ای اجرا شده توسط شرکت سازه های پارچه ای اطلس سان

تماس و مشاوره رایگان با شرکت سازه های پارچه ای اطلس سان