سایبان های پارچه ای رنگارنگ پارک آبی اوشن کیش

سایبان های پارچه ای تم پارک آبی اوشن کیش | شرکت اطلس سان

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

یکی از دلایل جذاب بودن تم پارک آبی اوشن استفاده از سایبان های پارچه ای رنگارنگ و زیبا در ساخت آن است. تم پارک آبی اوشن در واقع اولین تم پارک آبی ایران است و هم چنین به عنوان اولین پارک آبی روباز کشور شناخته می شود. به دلیل روباز بودن این مجموعه نیاز به در نظر گرفتن سایبان هایی مدرن و زیبا در حین ساخت این پروژه حس می شد. کلیه مراحل طراحی و ساخت سازه های پارچه ای اجرا شده در پارک آبی اوشن توسط شرکت سازه های پارچه ای اطلس سان انجام شده است. سازه های پارچه ای این پروژه از طراحی متنوع و چشم نوازی برخوردار هستند که اجرای بی نقص این سازه ها توسط شرکت اطلس باعث شده این پارک آبی از جلوه خاصی برخوردار شود. 

کلیه سایبان های راهروها (Walkway)، مراکز خرید، رستوران ها، سایبان فلورایدر (FlowRider) و سایبان زمین بازی شنی کودکان به سفارش کارفرمای محترم شرکت سرمایه گذاری ساختمانی عظام و توسط شرکت سازه های پارچه ای اطلس طراحی و اجرا شده است. لازم به ذکر است که کلیه مراحل تمینگ پارک آبی اوشن تحت نظارت مهندس احمد جعفری نژاد صورت گرفته است که ایشان از مشاهیر NFFC دیزنی (Disney) هستند. رایدهای متنوع و جذابی در این پارک آبی بکار گرفته شده است که برای گذراندن یک روز هیجان انگیز کافی بنظر می رسد. سایبان های چادری راهروها دارای ترکیب رنگی جذابی هستند که باعث زیبایی دوچندان این مجموعه شده است. سازه پارچه ای منحصربفرد دو خیمه متصل بهم که در ساخت آن از پارچه های پی.وی.سی. (PVC) قرمز رنگ استفاده شده نیز در زوایای هلی شات نمای خیره کننده ای به تم پارک آبی اوشن بخشیده است. این پارک آبی در جاده جهان جزیره کیش ساخته شده است و به شما توصیه میکنم که حتما از این جاذبه گردشگری جزیره زیبای کیش دیدن فرمایید.

 

سایبان های چادری تم پارک آبی اوشن کیش

 

  • کارفرما: شرکت سرمایه گذاری ساختمانی عظام
  • طراحی و اجرا اسکلت های فلزی و پوشش های پارچه ای: شرکت سازه های پارچه ای اطلس سان

سازه های پارچه ای پارک آبی اوشن کیش

سایبان های رنگارنگ پارک آبی اوشن کیش

هلی شات زیبا از پارک آبی اوشن کیش

دیدن تمام پروژه های شرکت سازه های پارچه ای اطلس سان

 

سقف پارچه ای فلورایدر تم پارک آبی اوشن کیش

سایبان فلورایدر (FlowRider) پارک آبی اوشن از طراحی منحصربفردی برخوردار است. این قسمت از پارک آبی اولین شبیه ساز موج سواری در ایران است. طراحی و ساخت این سقف چادری زیبا توسط شرکت سازه های پارچه ای اطلس سان انجام شده است. در زیر تصاویری مربوط به سایبان چادری فلورایدر تم پارک آبی اوشن را ملاحظه می فرمایید.

 

سقف پارچه ای شبیه ساز موج سواری پارک آبی اوشن کیش

سازه پارچه ای سقف فلورایدر تم پارک آبی اوشن

 

سایبان های رستوران ها، کافی شاپ ها و مراکز خرید پارک آبی اوشن کیش

 

سایبان های چادری طراحی شده برای قسمت رستوران ها، کافی شاپ ها و مراکز خرید این پارک آبی از فرم زین اسبی (Saddle) و خیمه ای (Cone) برخوردار هستند. این سازه های پارچه ای چشم نواز باعث ایجاد محیط بسیار زیبا در این رستوران ها و کافی شاپ ها شده اند. در زیر تصاویری از این سایبان ها را ملاحظه می فرمایید. همان طور که در تصاویر مشخص است این سازه های چادری اجرا شده دارای قابلیت نورپردازی می باشند که در این صورت از جلوه خاصی در شب برخوردار خواهد شد.

 

سازه های پارچه ای پارک آبی اوشن کیش

 سایبان های پارچه ای رستوران ها و مراکز خرید اوشن کیش

سایبان های چادری راهروهای پارک آبی اوشن کیش

سایبان های چادری تم پارک آبی اوشن کیش

سازه های پارچه ای پارک آبی اوشن کیش

سازه های چادری تم پارک آبی اوشن کیش

سایبان های پارچه ای پارک آبی اوشن کیش

  تماس با ما | شرکت سازه های پارچه ای اطلس سان

  دیدن تمام پروژه های شرکت سازه های پارچه ای اطلس سان