نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب

atlas-tensile-structures-shahr-aftab-kashalot.jpg
نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب

بزرگترین شهر نمایشگاهی خاورمیانهlogo tehran municipality

رتبه بندی: هنوز رتبه بندی نشده
شرح

نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب تهران بزرگترین مجموعه نمایشگاهی کشور است که عملیات ساخت آن از سال 1390 آغاز گردید. شرکت سازه های پارچه ای اطلس سان طراح و مجری سایبان های پارچه ای رواق های نمایشگاه شهر آفتاب است. طراحی اصولی این سایبان ها که از فرم خیمه برخوردار هستند و در تمام راهروهای (Walkway) نمایشگاه اجرا شده اند، زیبای خاصی به این مجموعه نمایشگاهی بخشیده است. در واقع شهر آفتاب بزرگترین شهر نمایشگاهی خاورمیانه است و هنوز قسمت های زیادی از مجموعه های طراحی شده ساخته نشده اند که از آن ها می توان به مرکز تجارت بین الملل شماره یک اشاره کرد که در حال حاضر در مرحله ساخت است. در ادامه بیشتر با این پروژه بزرگ آشنا می شوید و اطلاعاتی در مورد سازه های پارچه ای راهروهای نمایشگاه شهر آفتاب تهران ارائه می گردد.

 

 

سازه پارچه ای راهروهای نمایشگاه شهر آفتاب تهران | اطلس سان

 

نمایشگاه های بسیاری تا به حال در این مجموعه نمایشگاهی برگزار شده است که می توان به نمایشگاه کتاب، نمایشگاه ماشین اتوشو 2018، نمایشگاه امتک 2018 صنعت تفریحات، سرگرمی، شهربازی و پارک ها؛ نمایشگاه بین المللی هتل، سرمایه گذاری و طراحی مهندسی؛ نمایشگاه بین المللی صنعت گاز، نمایشگاه بین المللی رباتیک ایران، نمایشگاه مواد و صنایع شیمیایی، نمایشگاه بین المللی پسماند، بازیافت و ماشین آلات اشاره کرد. برگزاری چنین نمایشگاه هایی در این مجموعه نشان از میزان اهمیت این شهر نمایشگاهی در تهران است. 

 

سایبان های پارچه ای رواق های نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب تهران

 

 

سازه چادری راهروهای نمایشگاه شهر آفتاب تهران | اطلس سان

 

مشخصات سایبان های پارچه ای رواق های نمایشگاه شهر آفتاب تهران

 پارچه های استفاده شده در این پروژه ساخت کارخانه ورسیداگ (Verseidag) آلمان است و کلیه فرآیند طراحی تا ساخت سایبان های این پروژه توسط شرکت سازه های پارچه ای اطلس سان انجام شده است. با بهره بردن از راه حل سازه پارچه ای در نمایشگاه شهر آفتاب 14,000 مترمربع فضای سرپوشیده پیاده روی بین سالن های نمایشگاهی برای بازدید کنندگان در نظر گرفته شده است. فرم خیمه ای استاندارد، استفاده از بهترین پارچه های پی.وی.سی. (PVC) و اجرای بدون نقص شرکت سازه های پارچه ای اطلس سان باعث شده است که این پروژه بعنوان یکی از خوش نام ترین پروژه های سطح کشور شناخته شود. پایداری و استقامت این سازه ها طی طوفان های اتفاق افتاده در سال ها اخیر گواه این مطلب می باشد. 

 

سازه پارچه ای راهروهای نمایشگاه شهر آفتاب تهران | اطلس سان