زمین تنیس پیام

atlas-tensile-structures-payam-tennis-court-interior.jpg
زمین تنیس پیام زمین تنیس پیام زمین تنیس پیام زمین تنیس پیام زمین تنیس پیام زمین تنیس پیام زمین تنیس پیام زمین تنیس پیام

بزرگترین مجموعه زمین های سرپوشیده کشور

logo payam

رتبه بندی: هنوز رتبه بندی نشده
شرح

یکی از دغدغه‌های ساخت و تجهیز اماکن ورزشی ، ایجاد فضایی امن و دلنشین و دور از عوامل آزار دهنده جوی در محیط ورزشی و فضای نشستن تماشاچیان می‌باشد .

از آنجایی که پارچه‌های PVC شرکت‌های معتبر دنیا نظیرVERSEIDAG آلمان و FERRARI فرانسه که شرکت سازه‌های پارچه‌ای اطلس مورد استفاده قرار می‌دهد، در مقابل کلیه عوامل جوی از قبیل برف و باران و آفتاب و گرد و خاک، مقاومت بالایی دارند و در مواجهه با آتش شعله ور نشده و چکه نمی‌کنند و سرعت بالای نصب و عمر طولانی این محصول به عنوان نخستین گزینه جهت مسقف سازی اماکن ورزشی در دنیا شناخته شده است.

پوشش پارچه ای سقف زمین های تنیس باشگاه پیام در سال 1395 به درخواست کارفرمای پروژه؛ موسسه فرهنگی، ورزشی و رفاهی پیام، توسط شرکت سازه های پارچه ای اطلس اجرا گردید.

در راستای ایجاد فضایی درخور و دارای آرامش برای بازیکنان و تماشاچیان محترم دستور اجرای این سایبان را با متراژ 2,200 مترمربع صادر شد که با توجه به طراحی آن زیبایی خاصی به این مجموعه بخشیده است، و همچنین از جهات مختلف زیبایی چشم نوازی دارد که قابل توجه است. پوشش سرتاسری زمین تنیس، که با مهندسی دقیق و ظرافت خاصی طراحی و اجرا شده است، که به رنگ سفید و پارچه pvc که ساخت شرکت VERSEIDAG آلمان است، و درخشش و بازتاب نور خورشید بر روی آن علی الخصوص بعد از شستشو و یا بارش باران، بسیار چشم نواز است.